...
  • WIERTARKO-WKRĘTARKA 18V DEDRA DED7040

Symbol: DED7040

Akumulatorowa wiertarko - wkrętarka DED7040 jest produktem zaprojektowanym do wkręcania, wykręcania i wiercenia w metalach, ceramicznych materiałach budowlanych, wszelkiego typu drewnach, materiałach drewnopochodnych. Elektronarzędzie może współpracować z wieloma końcówkami roboczymi spełniając wiele funkcji (np. pozwala precyzyjnie dokręcać różnego rodzaju śruby i wkręty).

Brak towaru
114.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Odbiór w Punkcie 9.8
Pocztex24 16
Kurier DPD 16.5
Inpost Kurier 17
Paczkomaty InPost 17
Inpost Kurier Pobranie 18
Pocztex24 Pobranie 19
Kurier DPD (Pobranie) 19
Kurier UE 60
Dostępność Brak towaru
Waga 1.4 kg
Zostaw telefon

1. PRZEZNACZENIE URZĄDZENIA

Akumulatorowa wiertarko - wkrętarka DED7040 jest produktem zaprojektowanym do wkręcania, wykręcania i wiercenia w metalach, ceramicznych materiałach budowlanych, wszelkiego typu drewnach, materiałach drewnopochodnych jak: sklejka, płyty wiórowe, itp. odpowiednio do jej wymiarów. Urządzenie wyposażone jest w układ szybkiego zatrzymania wrzeciona w przypadku przeciążenia oraz mechanizm ograniczania siły dokręcania. Elektronarzędzie może współpracować z wieloma końcówkami roboczymi spełniając wiele funkcji (np. pozwala precyzyjnie dokręcać różnego rodzaju śruby i wkręty). System mocowania przystosowany jest do współpracy z narzędziami wyposażonymi w chwyt walcowy lub sześciokątny. Dopuszcza się wykorzystanie urządzenia w pracach remontowo-budowlanych, warsztatach naprawczych, w pracach amatorskich.

 

2. DANE TECHNICZNE

 

Napięcie pracy [V]: 18V D.C.

Akumulator: Li-Ion

Uchwyt wiertarski: zakres uchwytu [mm]: 0,8÷10

Prędkość obrotowa n0 [min-1]: 0-400 / 0-1100

Max. moment obrotowy [Nm]: 35

Ilość biegów: 2

Emisja hałasu: poziom ciśnienia dźwięku Lwa [dB(A)]: 84

Poziom mocy dźwięku Lpa [dB(A)]: 73

Niepewność pomiarowa KLPA, KLWA [dB(A)]: 3

Poziom drgań mierzony na rękojeści [m/s2]: 3,866

Niepewność pomiaru kD [m/s2]: 1,5

Oświetlenie robocze: LED

Waga urządzenia (bez akumulatora) [kg]: 1,2

Dopuszczalne warunki pracy: S2 10 (praca 10-minutowa)

Stosować tylko wewnątrz pomieszczeń. Zakres temperatur ładowania akumulatorów 10 - 30°C. Nie wystawiać na temperaturę pow. 45°C.

Poziom hałasu podczas rzeczywistego użytkowania elektronarzędzia może się różnić od zadeklarowanych wartości w zależności od sposobu użycia narzędzi roboczych, w szczególności od rodzaju obrabianego przedmiotu oraz od konieczności określenia środków mających na celu ochronę operatora.

 

3. UŻYTKOWANIE


Akumulatorowa wiertarko - wkrętarka 18 v DED7040 stanowi część linii SAS+ALL, dlatego, aby z niego skorzystać, należy skompletować zestaw, składający się z urządzenia, akumulatora i ładowarki. Stosowanie innych akumulatorów i ładowarek jest zabronione.

Urządzenie powinno być użytkowane, w miejscu dobrze oświetlonym. Włącznik znajduje się w rękojeści urządzenia. Silnik napędowy pracuje tak długo, jak długo naciskamy na włącznik. W czasie posługiwania się elektronarzędziem należy przyjąć taką pozycję, aby nie przewrócić się w czasie pracy. Urządzenie zasilane jest z akumulatora o napięciu 18V. Elektronarzędzie wyposażone jest w uchwyt wiertarski szybkiego mocowania i przeznaczone jest do współpracy z narzędziami o chwycie walcowym lub sześciokątnym. Nie należy mocować narzędzi o chwycie innym niż wymienione (np. typu SDS).

4. KOMPLETACJA

Akumulatorowa Wiertarko-wkrętarka DED7040 - 1 sztuka.


Moc 35
Waga 1,4
Napięcie 18
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym 10
Ilość biegów 2
Waga: 1,4
Napięcie: 18
Ilość biegów: 2
Moc: 35
Hamulec elektryczny
Elektroniczna regulacja prędkości obrotowej
LED
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie