...
  • Zwroty

 Odstąpienie od umowy.


 

   Zgodnie z aktualnymi przepisami, mają Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie nie przekraczającym 14 dni bez podania przyczyny. W tym celu proszę o kontakt z nasza firmą, pomożemy dopełnić wszelkich formalności.

Warunkiem odstąpienia od umowy i zwrotu pełnej wartości jest:

  • Towar nie może nosić śladów użytkowania
  • Towar musi być zapakowany w oryginalne opakowanie
  • Towar nie może być uszkodzony.

   Ufamy, że Państwo docenią nasze starania przy dostarczeniu towaru i zwrócą towar w nie gorszym stanie niż otrzymali. Odstąpienie od umowy oznacza powrót do stanu z przed zawarcia umowy, to znaczy obie strony mają obowiązek wzajemnego zwrotu świadczeń, konsument zakupionego towaru, a nasza firma otrzymanej zapłaty za towar.

W sytuacji, kiedy zostanie stwierdzone zmniejszenie wartości zwróconego towaru, będącej wynikiem korzystania z towaru w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech oraz funkcjonowania zakupionej rzeczy, firma zgodnie z prawem może odliczyć od zwracanej kwoty koszty czyszczenia, naprawy lub ponownego pakowania towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy, nasza firma zobowiązuje się zwrócić Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności w terminie do 14dni od otrzymania produktu, z wyjątkiem kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia towaru.

Towar należy niezwłocznie odesłać na adres sklepu.

 

Pobierz: wzór formularza UOKIK

 

panda-151587_640_small.jpg  PanDaTo - "Radość z Zakupów"